Reviews
Максим Никифоров
homus32 (ЕлисейВ)
Отличный бот, удобный
Friedrich Meichsner
Really good! It just does what it should!
Paolomore
The best in absolute!!👋👋
Денис Доманов
Farhan ADIB
I believe we should definitely consider adding a default sound! It would enhance the experience and make it more engaging for everyone. What do you think?
Sᴀᴊᴀᴅ
Зайв
Замечательный бот, сказать нечего! :D
Абдула Баснукаев
Привет!
Мощный бот, очень удобный, надеюсь ты не закроешь сервера в будущем)
Удачи в развитии
Bhavesh Jain
It's very very useful bot i ever use for schedule